LM4120AIM5X-5.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4120AIM5X-5.0
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 5V SOT23-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM4120AIM5X-5.0 specifikacijos
Dalies numeris LM4120AIM5X-5.0 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 5V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4728 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V Įtampa - įėjimas 2 V ~ 12 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 36µVp-p
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 20µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas 275µA
Dabartinis - rezultatas 5mA Bazinės dalies numeris LM4120