LM4120AIM5-2.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4120AIM5-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4120AIM5-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4120AIM5-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65672 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2 V ~ 12 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4120AIM5-2.5/NOPBTR
LM4120AIM525NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 36µVp-p Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 20µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas 275µA
Dabartinis - rezultatas 5mA Bazinės dalies numeris LM4120