LM4040EIZ-2.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040EIZ-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4040EIZ-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4040EIZ-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5929 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas 150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM4040EIZ-2.5
*LM4040EIZ-2.5/NOPB
LM4040EIZ-2.5
LM4040EIZ-2.5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA TO-92-3
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA