LM4040DIM3-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040DIM3-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4040DIM3-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4040DIM3-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226583 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4040DIM3-2.5/NOPBTR
LM4040DIM325NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 70µA
Bazinės dalies numeris LM4040
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM4040DIM3-2.5-TR
LM4040DIM3-2.5-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Sandelyje: 310311 pcs
parsisiųsti: LM4040DIM3-2.5-TR.pdf
RFQ
LM4040DIM3-2.1+T
LM4040DIM3-2.1+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
Sandelyje: 4238 pcs
parsisiųsti: LM4040DIM3-2.1+T.pdf
RFQ
LM4040DIM3-2.5
LM4040DIM3-2.5
Gamintojai: N/A
parsisiųsti:
LM4040DIM3-2.5+T
LM4040DIM3-2.5+T
Gamintojai: Maxim Integrated