LM4040D25IDCKRG4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040D25IDCKRG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4040D25IDCKRG4 specifikacijos
Dalies numeris LM4040D25IDCKRG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239709 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA