LM4040CIZ-10.0/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040CIZ-10.0/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 10V TO92-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM4040CIZ-10.0/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4040CIZ-10.0/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 10V TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 151180 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 10V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM4040CIZ-10.0/NOPB
LM4040CIZ100NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 180µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 100µA