LM4040CIM7-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040CIM7-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM4040CIM7-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4040CIM7-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113262 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM4040CIM7-2.5
*LM4040CIM7-2.5/NOPB
LM4040CIM7-2.5/NOPBCT
LM4040CIM7-2.5/NOPBCT-ND
LM4040CIM7-2.5CT
LM4040CIM7-2.5CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 65µA