LM4040BIM3X-2.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4040BIM3X-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4040BIM3X-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4040BIM3X-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109590 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4040BIM3X-2.5/NOPBTR
LM4040BIM3X25NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 35µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 65µA