LM4030CMF-4.096/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4030CMF-4.096/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM4030CMF-4.096/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4030CMF-4.096/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 4.096V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87592 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.096V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.15% Temperatūros koeficientas 30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM4030CMF-4.096/NOPB
LM4030CMF-4.096/NOPBCT
LM4030CMF-4.096/NOPBCT-ND
LM4030CMF-4.096CT
LM4030CMF-4.096CT-ND
LM4030CMF4096NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 165µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.15% 30mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 30mA Srovė - katodas 130µA