LM3S5C56-IQR80-A2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S5C56-IQR80-A2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S5C56-IQR80-A2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S5C56-IQR80-A2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5808 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 80MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 64-LQFP
Kiti vardai 296-29317-5
LM3S5C56IQR80A2
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 33
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)