LM3S5C36-IQR80-A1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S5C36-IQR80-A1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S5C36-IQR80-A1 specifikacijos
Dalies numeris LM3S5C36-IQR80-A1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5691 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 80MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x12b