LM3S3826-IQR50-C0T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S3826-IQR50-C0T
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S3826-IQR50-C0T specifikacijos
Dalies numeris LM3S3826-IQR50-C0T Gamintojas N/A
Galimas kiekis 17978 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 3000
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 3000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b