LM3S3654-IQR50-C5T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S3654-IQR50-C5T
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S3654-IQR50-C5T specifikacijos
Dalies numeris LM3S3654-IQR50-C5T Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5831 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 3000
RAM dydis 48K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 3000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b