LM3S308-EQN25-C2T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S308-EQN25-C2T
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S308-EQN25-C2T specifikacijos
Dalies numeris LM3S308-EQN25-C2T Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5882 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-LQFP (7x7)
Greitis 25MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 48-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 28 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b