LM3S2B93-IQC80-C1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S2B93-IQC80-C1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
LM3S2B93-IQC80-C1 specifikacijos
Dalies numeris LM3S2B93-IQC80-C1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 9853 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Greitis 80MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
RAM dydis 96K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 67 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 16x10b