LM3S2793-IBZ80-C5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S2793-IBZ80-C5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 128KB FLASH 108BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S2793-IBZ80-C5 specifikacijos
Dalies numeris LM3S2793-IBZ80-C5 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5535 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Tiekėjo prietaisų paketas 108-BGA (10x10)
Greitis 80MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 108-LFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 67 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Duomenų keitikliai A/D 16x10b