LM3S1G21-IQC80-A1T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S1G21-IQC80-A1T
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3S1G21-IQC80-A1T specifikacijos
Dalies numeris LM3S1G21-IQC80-A1T Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5485 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Greitis 80MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 100-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 67 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x12b