LM3S1811-IBZ50-C1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S1811-IBZ50-C1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
184 pcs
  • Pranešimas
LM3S1811-IBZ50-C1 specifikacijos
Dalies numeris LM3S1811-IBZ50-C1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 12926 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 108-BGA (10x10)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 108-LFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 67 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b