LM3S1625-IQR50-A0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S1625-IQR50-A0
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
LM3S1625-IQR50-A0 specifikacijos
Dalies numeris LM3S1625-IQR50-A0 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 9978 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-LQFP (10x10)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-LQFP
Kiti vardai 296-25364
LM3S1625-IQR50
LM3S1625-IQR50-A0-ND
LM3S1625-IQR50-ND
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 33
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)