LM3S1538-IBZ50-A2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S1538-IBZ50-A2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
184 pcs
  • Pranešimas
LM3S1538-IBZ50-A2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S1538-IBZ50-A2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5880 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Tiekėjo prietaisų paketas 108-BGA (10x10)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 108-LFBGA
Kiti vardai 296-25674 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 43
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)