LM3S1138-IQC50-A2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3S1138-IQC50-A2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
LM3S1138-IQC50-A2 specifikacijos
Dalies numeris LM3S1138-IQC50-A2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5814 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Greitis 50MHz Serija Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM dydis 16K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Kiti vardai 296-24900
726-1096-ND
LM3S1138-IQC50
LM3S1138-IQC50-ND
LM3S1138IQC50A2
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 46
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)