LM3704XCMM-308/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3704XCMM-308/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU SUPERVISORY CIRC 10MSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3704XCMM-308/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3704XCMM-308/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 87631 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 3.08V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai *LM3704XCMM-308
*LM3704XCMM-308/NOPB
LM3704XCMM-308/NOPBCT
LM3704XCMM-308CT
LM3704XCMM-308CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ) Stebėto įtampos skaičius 1