LM3679UR-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3679UR-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC 5USMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3679UR-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3679UR-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC 5USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89143 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.47x1.02) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-XFBGA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3679UR-1.8/NOPBTR
LM3679UR-1.8TR
LM3679UR-1.8TR-ND
LM3679UR18NOPB
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 3MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 350mA 5-XFBGA
Dabartinis - rezultatas 350mA Bazinės dalies numeris LM3679