LM3671TLX-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3671TLX-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3671TLX-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3671TLX-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108900 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3671TLX-3.3
LM3671TLX-3.3-ND
LM3671TLX-3.3/NOPBTR
LM3671TLX33NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA Dabartinis - rezultatas 600mA