LM3670MFX-1.875/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3670MFX-1.875/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3670MFX-1.875/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3670MFX-1.875/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4430 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.875V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 1MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 350mA Bazinės dalies numeris LM3670
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM3670MFX-1.8/NOPB
LM3670MFX-1.8/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23
Sandelyje: 164045 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM3670MFX-ADJ/NOPB
LM3670MFX-ADJ/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK ADJ 0.35A SYNC SOT23
Sandelyje: 107993 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM3670MFX-1.875
LM3670MFX-1.875
apibūdinimas: IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23