LM3670MFX-1.2/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3670MFX-1.2/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3670MFX-1.2/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3670MFX-1.2/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133924 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-38115-2
LM3670MFX-1.2/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 1MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 350mA Bazinės dalies numeris LM3670
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM3670MFX-1.5
LM3670MFX-1.5
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
Sandelyje: 4400 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM3670MFX-1.2
LM3670MFX-1.2
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23