LM3503SQ-16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3503SQ-16
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM3503SQ-16 specifikacijos
Dalies numeris LM3503SQ-16 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5113 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 5.5V
Įtampa - išvestis 16V Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Tiekėjo prietaisų paketas 16-WQFN (4x4)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai LM3503SQ-16DKR
LM3503SQ16
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Vidinis jungiklis (-ai) Yes
Dažnumas 1MHz Pritemdymas Analog, PWM
Išsamus aprašymas LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 400mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Dabartinis - išėjimas / kanalas 400mA (Switch)