LM3490IM5X-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3490IM5X-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3490IM5X-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3490IM5X-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5255 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.2V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM3490IM5X-12/NOPB
LM3490IM5X-12/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 4mA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable