LM3445-230VFLBK/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3445-230VFLBK/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD EVAL LM3445 230V
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM3445-230VFLBK/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3445-230VFLBK/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD EVAL LM3445 230V "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1162 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 20V Įtampa - įėjimas 185 ~ 265 VAC
Panaudotas IC / dalis LM3445 Pateiktas turinys Board(s)
Serija - Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai LM3445230VFLBKNOPB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas LM3445 1, Isolated Output LED Driver Evaluation Board Dabartinis - išėjimas / kanalas 350mA