LM3444-120VFLBK/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3444-120VFLBK/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD ECAL LED DRIVER LM3444
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM3444-120VFLBK/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3444-120VFLBK/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD ECAL LED DRIVER LM3444 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1878 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12 V ~ 30 V Įtampa - įėjimas 90 ~ 135 VAC
Panaudotas IC / dalis LM3444 Pateiktas turinys Board(s)
Serija - Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai LM3444-120VFLBK
LM3444-120VFLBK-ND
LM3444120VFLBKNOPB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable funkcijos -
Išsamus aprašymas LM3444 1, Isolated Output LED Driver Evaluation Board Dabartinis - išėjimas / kanalas 350mA