LM3420AM5-8.4/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3420AM5-8.4/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC CTRLR LITH BATT CHRGR SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3420AM5-8.4/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3420AM5-8.4/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 58917 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (maks.) 20V Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - Programuojamos funkcijos -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Kiti vardai *LM3420AM5-8.4/NOPB
LM3420AM5-8.4/NOPBCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Ląstelių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Gedimo apsauga - Išsamus aprašymas Charger IC Lithium-Ion SOT-23-5
Dabartinis - įkrovimas - Įkrovimo srovė - maks 1A
Akumuliatoriaus įtampa 8.4V Baterijos chemija Lithium-Ion