LM340LAH-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM340LAH-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM340LAH-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM340LAH-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5206 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 2V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-39-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Short Circuit Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 70dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM340LAH-12
*LM340LAH-12/NOPB
LM340LAH-12
LM340LAH-12-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3 Dabartinis - silpnas (Iq) 6mA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -