LM3354MM-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3354MM-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG SWITCHD CAP 1.8V 10MSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3354MM-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3354MM-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG SWITCHD CAP 1.8V 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4835 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Charge Pump Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VSSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3354MM-1.8
LM3354MM-1.8/NOPBTR
LM3354MM-1.8TR
LM3354MM-1.8TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 1MHz
Išsamus aprašymas Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 90mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Dabartinis - rezultatas 90mA