LM3150-500EVAL/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3150-500EVAL/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas BOARD EVAL LM3150-500
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM3150-500EVAL/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3150-500EVAL/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas BOARD EVAL LM3150-500 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 3752 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 3.3V Įtampa - įėjimas 6 V ~ 24 V
Panaudotas IC / dalis LM3150 Pateiktas turinys Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai LM3150500EVALNOPB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Dažnis - perjungimas 500kHz
Išsamus aprašymas LM3150 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 10A