LM2940T-10.0/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2940T-10.0/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 10V 1A TO220-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM2940T-10.0/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2940T-10.0/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 10V 1A TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82631 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 10V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 63dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM2940T100NOPB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1A TO-220-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris LM2940
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2940T-12.0
LM2940T-12.0
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 12V 1A TO220-3
Sandelyje: 65580 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2940T-5.0/LF08
LM2940T-5.0/LF08
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 1A TO220-3
Sandelyje: 82673 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2940T-10.0
LM2940T-10.0
apibūdinimas: IC REG LINEAR 10V 1A TO220-3