LM2940SX-12/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2940SX-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LM2940SX-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2940SX-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 62229 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-3 Serija -
Paketas / dėžutė TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 66dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2940SX-12/NOPB
LM2940SX-12/NOPBTR
LM2940SX12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A DDPAK/TO-263-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos -