LM2937IMPX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2937IMPX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM2937IMPX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2937IMPX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70317 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-45503-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TJ)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-223-4
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.25A Dabartinis - silpnas (Iq) 2mA
Dabartinis - rezultatas 400mA Valdymo funkcijos -