LM2936QMMX-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2936QMMX-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2936QMMX-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2936QMMX-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66339 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-VSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-VSSOP Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 15µA Dabartinis - rezultatas 50mA