LM2936QDT-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2936QDT-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
LM2936QDT-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2936QDT-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78966 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-39754-5
LM2936QDT-3.3/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA Dabartinis - silpnas (Iq) 15µA
Dabartinis - rezultatas 50mA Valdymo funkcijos -