LM2936DTX-3.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2936DTX-3.3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LM2936DTX-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LM2936DTX-3.3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5361 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM2936DTX-3.3DKR
LM2936DTX33
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3 Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 15µA Dabartinis - rezultatas 50mA