LM285BYMX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM285BYMX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM285BYMX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM285BYMX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69002 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1.5% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM285BYMX-2.5/NOPB Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 120µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 20mA Srovė - katodas 20µA