LM2853MHX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2853MHX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.8V 3A SYNC 14TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2853MHX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2853MHX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.8V 3A SYNC 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51151 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 550kHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 3A