LM2852XMXA-0.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2852XMXA-0.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
94 pcs
188 pcs
  • Pranešimas
LM2852XMXA-0.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2852XMXA-0.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29345 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.85V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2852XMXA-0.8/NOPB
LM2852XMXA08NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.5MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.8V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 2A