LM27CIM5-2HJ/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM27CIM5-2HJ/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM27CIM5-2HJ/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM27CIM5-2HJ/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 75295 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.7V ~ 5.5V Kelionės temperatūros slenkstis Hot
Perjungimo temperatūra 140°C Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - Pasirenkama historezė Yes
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Open Drain Išvesties funkcija /OverTemp, VTemp
Išvestis Active Low Kiti vardai LM27CIM5-2HJ/NOPBTR
LM27CIM52HJNOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Thermostat 140°C Active Low Open Drain SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas 15µA
Dabartinis - išvestis (maks.) - Tikslumas ±3°C