LM2678T-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2678T-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM2678T-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2678T-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35835 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 8V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-7 (Formed Leads)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2678T-3.3/NOPB
LM2678T-3.3/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 260kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads)
Dabartinis - rezultatas 5A Bazinės dalies numeris LM2678
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2678SX-5.0/NOPB
LM2678SX-5.0/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 5V 5A TO263-7
Sandelyje: 29973 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2678T-12
LM2678T-12
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 12V 5A TO220-7
Sandelyje: 20254 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2678T-3.3
LM2678T-3.3
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7