LM2675LD-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2675LD-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 1A 16WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2675LD-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2675LD-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 1A 16WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5665 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 6.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 16-WSON (5x5) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 16-WFDFN Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2675LD-3.3
*LM2675LD-3.3/NOPB
LM2675LD-3.3/NOPBCT
LM2675LD-3.3CT
LM2675LD-3.3CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 260kHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 16-WFDFN Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 1A