LM2674M-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2674M-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
  • Pranešimas
LM2674M-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2674M-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53291 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 6.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2674M-12/NOPB
LM2674M12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 260kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Dabartinis - rezultatas 500mA Bazinės dalies numeris LM2674