LM2673S-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2673S-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM2673S-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2673S-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 32268 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 8V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2673S-12/NOPB
LM2673S12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 260kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Dabartinis - rezultatas 3A Bazinės dalies numeris LM2673