LM2671N-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2671N-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
LM2671N-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2671N-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55576 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 6.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2671N-12/NOPB
LM2671N12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 260kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Dabartinis - rezultatas 500mA Bazinės dalies numeris LM2671