LM2651-3.3EVAL/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2651-3.3EVAL/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas EVALUATION BOARD FOR LM2651-3.3
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LM2651-3.3EVAL/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2651-3.3EVAL/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas EVALUATION BOARD FOR LM2651-3.3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 3496 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 3.3V Įtampa - įėjimas 4 V ~ 14 V
Panaudotas IC / dalis LM2651 Pateiktas turinys Board(s)
Serija - Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai LM265133EVALNOPB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Dažnis - perjungimas 300kHz
Išsamus aprašymas LM2651 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 1.5A